Adaylardan MHP İnegöl Teşkilatına Ziyaret

MHP Bursa milletvekili adayları Fikret Fidan ve Hasan Toktaş, İnegöl ilçe teşkilatını ziyaret etti.MHP İlçe Başkanı Müfit Besler, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere hazır olduklarını ifade ederek, Yolumuz uzun, çetin, ama zorlukların...

Adaylardan MHP İnegöl Teşkilatına Ziyaret
banner230
MHP Bursa milletvekili adayları Fikret Fidan ve Hasan Toktaş, İnegöl ilçe teşkilatını ziyaret etti.
MHP İlçe Başkanı Müfit Besler, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere hazır olduklarını ifade ederek, Yolumuz uzun, çetin, ama zorlukların üstesinden dün geldik, bugün de geleceğiz. Genel başbakanımızın dediği gibi Bursa’daki 18 milletvekilinin tamamına talibiz. Ama hedefimiz yarısı. Allah nasip ederse, 30 Mart’ta aldığımız yüksek oy oranını inşallah teşkilat ile milletvekili adayları ile vatandaşlarımızın vereceği destekle daha da arttıracağız" dedi.
Milletin birliği ve beraberliği için mücadele edeceklerini belirten milletvekili adayı Fikret Fidan, "Biz 15-16 sene önce siyasete girdik. Tek düşüncemiz milletimize hizmet etmek. Ama belediye başkanı olarak nasip olmadı. İnşallah milletvekilliği nasip olur. Biz milletin birlik ve beraberliği noktasında sıkıntılar olduğu için buradayız. Daha önce siyaseti bıraktık ama bir şekilde geri döndük. İşimiz hem zor, hem kolay. Benim bir hayalim var, İnegöl’ün il olması ile ilgili. Son seçimleri takip edenleriniz var. Cenab-ı Allah nasip ederse, bizim en büyük arzumuz İnegöl’ün il olmasıdır. Bu bizim İnegöl’e karşı bir borcumuz. İnşallah İnegöl’ün il olmasını sağlamak bize nasip olur" diye konuştu.
YORUM EKLE