AK Parti Bayburt Milletvekili Adayları Bayburt TSO’yu Ziyaret Etti

Ak Parti Bayburt Milletvekili Adayları Bayburt Tso’yu Ziyaret Etti

AK Parti Bayburt Milletvekili Adayları Bayburt TSO’yu Ziyaret Etti
banner230
AK Parti Bayburt Milletvekili adayları Naci Ağbal, Bünyamin Özbek ve beraberlerinde İl Başkanı Hakan Kobal, Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ile papim.net parti yönetiminden oluşan bir heyetle seçim çalışmaları kapsamında Bayburt Ticaret ve Sanayi Odasına bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Bayburt TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yumak, Meclis Başkanı Süleyman Seyhan, Başkan Yardımcısı Mehmet Ölmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Osman Doracan, Bünyamin Beyazıt, Meclis Üyeleri Mehmet Kavi, Hükmü Cebeoğlu, Hamdi Baydemir, Tevhit Köroğlu, Ahmet Yücel Bayhan ve Genel Sekreter Önder Karaoğlu tarafından karşılanan heyet ile Bayburt ve ülke gündemine dair değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette bir konuşma yapan Bayburt TSO Başkanı İbrahim Yumak Bayburt Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmaları hakkında kısa bilgiler vererek Bayburt’un her anlamda gelişimi yönünde çalışmalar yürüttüklerini ve bu çalışmalardan birinde de hazırladıkları talep dosyaları ile Ankara’da üst bürokraside görev yapan Bayburtlu hemşehrilerimizi ziyaret ederek dosyaları kendilerine ilettiklerini belirtti. Bu çalışma ziyareti kapsamında o günün maliye müsteşarı olarak görev yapmakta olan Naci Ağbal’a gerçekleştirdikleri ziyarete de değinen Yumak Ağbal’a memleketimizin sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek bundan sonra da aynı işbirliği duygusu ile hep birlikte çalışmalara devam edeceklerini kaydederek milletvekilliği seçimlerinde adaylara başarılar diledi.
Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Bayburt 1. Sıra Milletvekili Adayı Naci Ağbal ise memleketi Bayburt’ta bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘’Çocukluğumda çıktığım Bayburt’a milletvekili adayı olarak gelmek nasip oldu. Maliye teşkilatında ülkeme yıllarca hizmet ettim ve bundan sonra bilgi, birikimimi memleketime siyasi alanda da hizmet etmek gayesiyle kullanacağım.’’ dedi ve Bayburt Ticaret Sanayi Odasının ilin kalkınmasında bundan sonra yürütecekleri çalışmalarda en önemli paydaşlarından biri olacağını kaydetti.
Konuşmaların ardından Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyelerinin adaylara başarı dilekleri ile program sona erdi.
YORUM EKLE