Beşiri’de ’Geleceğe Dokunmak’ Sempozyumu Düzenlendi

Batman’ın Beşiri İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce, üniversiteye hazırlanan gençlerin kariyer planlaması ve doğru üniversite tercihlerine yardımcı olmak amacıyla, ’Geleceğe dokunmak’ isimli sempozyum düzenlendi.Cumhuriyet...

Beşiri’de ’Geleceğe Dokunmak’ Sempozyumu Düzenlendi
banner230
Batman’ın Beşiri İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce, üniversiteye hazırlanan gençlerin kariyer planlaması ve doğru üniversite tercihlerine yardımcı olmak amacıyla, ’Geleceğe dokunmak’ isimli sempozyum düzenlendi.
Cumhuriyet Ortaokulu konferans salonunda yapılan ’Geleceğe dokunmak’ isimli sempozyuma konuşmacı olarak, Abdullah Gül Üniversitesi Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Baran, İstanbul Barosu’ndan avukat Helin Görgül, Bahçelievler Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği Uzman Dr. Mazhar Ortaç, İlçe Kaymakamı Ayşe Şeyda Çağlar, Garnizon Komutanı Fikret Yavuz, Belediye Başkanı Mustafa Öztürk, daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Sempozyumda, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin, kariyer planlaması ve doğru üniversite ile bölüm tercihlerinde bulunmaları yönünde bilgi verildi.
YORUM EKLE