Tügva’dan Kutlu Doğum Etkinliği

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği ’Kutlu Doğum Haftası’ programı gerçekleştirdi.Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği tatafından ’Kutlu Doğum Haftası’ programı düzenlendi. Merkez Şadırvan...

Tügva’dan Kutlu Doğum Etkinliği
banner230
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği ’Kutlu Doğum Haftası’ programı gerçekleştirdi.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği tatafından ’Kutlu Doğum Haftası’ programı düzenlendi. Merkez Şadırvan Camii’nde Kur’an tilaveti ile başlayan program İl Vaizi Hulusi Güner’in "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı’’ üzerine gerçekleştirdiği vaazla devam etti. Ardından programa katılan gençler tarafından ilahiler seslendirildi.
Çeşitli ikramlarında yapıldığı programın ardından değerlendirmede bulunan TÜGVA İl Temsilcisi Eyüp Hendek, "Bizleri yalnız bırakmayan İl Vaizimiz Hulisi Güner’e, İslami ilimler fakültesi dekanı Yakup Civelek hocamıza ve gençlerimize teşekkür ederiz. Kutlu Doğum Haftası’nda Peygamberimizin öğretilerinin daha iyi anlaşılması ve uygulanmasını sağlamak amacıyla ilimizdeki genç nesile dini hassasiyetlerimizi ve tarihi hassasiyetlerimizi ve birlik ve beraberlik duygularını geliştirecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273