Polis Aileleri Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu‘nun eşi Seyhan Aydoğdu ve beraberinde Bartın İl Emniyet Müdürlüğü personelinin eşleri Bartın’da bir çocuk yuvasını ziyaret etti.Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 170. Yıl dönümü Bartın’da...

Polis Aileleri Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti
banner230
Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu‘nun eşi Seyhan Aydoğdu ve beraberinde Bartın İl Emniyet Müdürlüğü personelinin eşleri Bartın’da bir çocuk yuvasını ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 170. Yıl dönümü Bartın’da birbirinden farklı ve anlamlı etkinliklerle kutlandı. Kutlamalar kapsamında Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu’nun eşi Seyhan Aydoğdu ve beraberindeki Bartın İl Emniyet Müdürlüğü personelinin eşleri Bartın’da bir çocuk yuvasını ziyaret etti. Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerinin de katıldıkları ziyarette ilk olarak Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu’nun eşi Seyhan Aydoğdu, çocuk yuvasının bahçesine karanfil çiçeği dikti.
Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından daha önceden hazırlanarak yürütülen Kuzey Yıldızı isimli proje etkinlikleri kapsamında Bartın’a getirilen Kanka Polis’inde katıldığı ziyarette çocuklarla yaş pastalar kesilerek çeşitli hediyeler takdim edildi.
YORUM EKLE