Kurucaşile’de Talebeler Yararına Kermes Açılacak

Bartın’ın Kurucaşile İlçesinde Liman Yurdunda Eğitim Gören Öğrenciler Yararına "hayır Çarşisi Kermesi" Düzenlenecek. Kermesin Açılışı Kurucaşile Merkezde 23 Nisan Perşembe Günü Saat 11.00’de Yapılacak.

Kurucaşile’de Talebeler Yararına Kermes Açılacak
banner230
Bartın’ın Kurucaşile ilçesinde liman yurdunda eğitim gören öğrenciler yararına ’Hayır Çarşısı Kermesi’ düzenlenecek. Kermesin açılışı Kurucaşile’de 23 Nisan perşembe günü saat 11.00’da yapılacak.
Geleneksel hale getirilen hayır çarşısı Kurucaşile Liman Yurdu’nda kalan öğrenciler yararına düzenleniyor. Kermeste, kermes döneri, ev mantısı, çeyizlik ürünler, zeytinyağlı yaprak sarma, köfte çeşitleri, pasta ve börek çeşitleri, bay-bayan giyime kadar çok zengin bir ürün çeşidi yer alacak. El emeği göz nuru çeyiz eşyası ve gıda maddelerinin satışa sunulacağı "Hayır Çarşısı" kermesi 1 Mayıs’a kadar açık kalacak. Kurucaşile merkezde açılacak olan kermesten elde edilecek gelirler Kurucaşile Liman Yurdunda kalan talebeler için kullanılacak. Dernek yönetimi eğitim gören talebeler yararına düzenlenecek olan kermese tüm vatandaşlarımızı davet etti.
YORUM EKLE