Halkın İçinde Halk Adamı Emin Ersoy

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy göreve başladığı günden itibaren gerek ilçe merkezi gerekse mahallelere büyük önem verirken alt ve üst yapı başta olmak üzere tüm sorunları tek tek çözüme kavuşturuyor.Başkan Emin Ersoy eşi Aliye...

Halkın İçinde Halk Adamı Emin Ersoy
banner230
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy göreve başladığı günden itibaren gerek ilçe merkezi gerekse mahallelere büyük önem verirken alt ve üst yapı başta olmak üzere tüm sorunları tek tek çözüme kavuşturuyor.
Başkan Emin Ersoy eşi Aliye Ersoy Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve ilgili kurum Amirleri personeli ile Hüseyinbeşeler, Kocaseyit, Büyükdere, İnönü, Fazlıca, Köylüce, Çakırdere, Karalar, Kobaklar mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyip hayır ve düğünlere katıldı. Her gittiği mahallede halkın yoğun sevgisiyle karşılaşan Başkan Ersoy “Tüm mahallelerimizin alt ve üst yapı başta olmak üzere yeniliyoruz çocuklarımız için çocuk parkları büyüklerimiz için yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Vatandaşımızın ayağı çamur görmeyecek. Taş döşenmedik sokak kalmayacak”dedi. Ersoy “Halkımızın derdiyle dertlenmek sevinçlerine ortak olmak için bu kutsal görevde bulunuyoruz” dedi.
YORUM EKLE