ÇOGEP Kursunda 25 Kursiyer Meslek Sahibi Oldu

Çocuk Ve Gençler Sosyal Koruma Ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Balıkesir’in Edremit İlçesinde düzenlenen eğitimleri başarı ile bitiren 25 Roman Kursiyere sertifikaları düzenlenen tören ile verildi.Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü,...

ÇOGEP Kursunda 25 Kursiyer Meslek Sahibi Oldu
banner230
Çocuk Ve Gençler Sosyal Koruma Ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Balıkesir’in Edremit İlçesinde düzenlenen eğitimleri başarı ile bitiren 25 Roman Kursiyere sertifikaları düzenlenen tören ile verildi.
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü, Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Edremit Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İş Kur İl Müdürlüğünün ortaklaşa çalışması ile yapılan Çalışan Eller, Gülen Yüzler Projesinde 64 saatlik Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği kursuna katılan 15 ve 80 saatlik Cilt Bakım Teknikleri kursuna 15 kişi katıldı. Kursu başarı ile bitiren 25 Roman genç sertifika almaya hak kazandılar.
Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde düzenlenen sertifika törenine, Edremit Kaymakamı Abdulhamid Erguvan, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Edremit Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Damar ve diğer davetliler katıldı. Cilt Bakımı kursunu başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarını Edremit Kaymakamı Abdulhamid Erguvan verirken, Kalorifer Ateşçiliği Kursunu başarı ili bitiren kursiyerlere belgelerini Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka verdi. Kursiyerlerden oluşan bir müzik grubu daha sonra mini bir konser verdi.
YORUM EKLE