Burhaniyeliler İzmir’de Zeytinyağı Fuarını Ziyaret Etti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdal Aldağ ve bir grup müdürlük çalışanı ile ,İzmir de, 5. Olivtech 2015 Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarını ziyaret etti.. İlk olarak Ticaret Orası standını...

Burhaniyeliler İzmir’de Zeytinyağı Fuarını Ziyaret Etti
banner230
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdal Aldağ ve bir grup müdürlük çalışanı ile ,İzmir de, 5. Olivtech 2015 Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarını ziyaret etti.. İlk olarak Ticaret Orası standını ziyaret eden heyet daha sonra, çevre il ve ilçe stantlarını gezdi.
16.04.2015-19.04.2015 tarihleri arasında İzmir Fuarı C Holü Fuaye alanında gerçekleştirilen fuarda; fidandan, dağıtıma, makineden, inovasyon teknolojilerine, zeytin ve zeytinyağında tüm üreticilerin son teknolojik gelişmeleri takip etme adına yapılan ziyarette coşku yaşandı. İlçe Müdürü Erdal Aldağ, ilçe müdürlüğü personeli ve bazı çiftçilerle yapılan ziyaretlerde notlar alındı ve stant görevlileriyle sohbetler edildi. Ziyaretin çok olumlu geçtiğini anlatan Müdür Erdal Aldağ,” Çiftçilerimizin, şşletmecilerin bu tür fuarlara katılımı ve ziyareti sonucunda son teknolojileri yerinde görme şansı ve sanayici, imalatçılarla birebir görüşme imkanı elde etmişlerdir. Aynı zamanda diğer bölgelerdeki çiftçilerle tanışma şansı yakalanmış ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur. Fuar ziyaretinde nitecesin de İlçemizin önemli gelir kaynağı olan Zeytin ve Zeytinyağı konusunda önemli referanslar alınmış ve bu doğrultuda çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de hızlı bir şekilde devam edecektir” dedi.
YORUM EKLE