Burhaniyeliler Gönen Tarım Ve Hayvancılık Fuarına Katıldı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde. Ticaret Odası Üyesi Orbay Organik Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Drop Life markasıyla çıkardığı ürünü tanıtmak amacıyla Gönen 5. Tarım ve Hayvancılık...

Burhaniyeliler Gönen Tarım Ve Hayvancılık Fuarına Katıldı
banner230
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde. Ticaret Odası Üyesi Orbay Organik Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Drop Life markasıyla çıkardığı ürünü tanıtmak amacıyla Gönen 5. Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı. Firma Müdürler Kurulu Başkanı Naim Çağıl, standın ilgi gördüğünü söyledi.
Çağıl, Drop Life markasıyla kaliteli ve etkili sıvı toprak düzenleyici ’Humik Asit’ ürettiklerini, Hammaddesinin (özellikle Kaz Dağları’nda çok bulunan) toprak ve kömür katmanı arasında kalan siyah bir maden olan leonardit madeni olduğu belirterek,” %100 organik hammaddenin kullanılmasından sebep toprağın pH derecesini düzenler ve kullanıldığı toprakta yetişen sebze ,meyvenin, ağacın verimini, mahsulün tadını olumlu yönde etkiler. Bitkiyi strese sokmadan; topraktan alması gereken vitamin, mineral vs gibi elementleri rahatlıkla almasını sağlıyor. Ürünlerimiz ilgi gördü” dedi.
YORUM EKLE