Başkan Yılmaz Pazarcı Esnafını Dinledi

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Paşaalanı Mahallesi’ndeki Karizma Pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Yılmaz, esnafın vatandaşların taleplerini dinledi, not aldı.Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ekibi ile...

Başkan Yılmaz Pazarcı Esnafını Dinledi
banner230
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Paşaalanı Mahallesi’ndeki Karizma Pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Yılmaz, esnafın vatandaşların taleplerini dinledi, not aldı.
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ekibi ile birlikte pazar yerlerini gezdi. Paşaalanı Mahallesi’nde kurulan Karizma Pazar’ında esnafın tezgahına misafir olan Başkan Yılmaz, esnafla bol bol sohbet edip, istekleri dinledi. Tek tek bütün tezgahları gezerek esnafın isteklerini dinleyip not alan Başkan Yılmaz, isteklerin gerçekleştirilmesi için birimlere talimat verdi. Esnafın sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirten Başkan Yılmaz, “Yapacağımız semt pazarları ile vatandaşlarımıza, temiz, güvenli ve kaliteli bir ortamda hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.
Pazarlarda kurulan kontrol terazileriyle vatandaşların aldıkları ürünleri tartarak güvenli alışveriş yaptıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Karesi Belediyesi olarak vatandaşlarımızın pazar yeri ihtiyacını karşılamak için daha kapsamlı pazar yerleri projeleri hazırladık. Eski pazar yerlerimizi de tekrar elden geçirip daha kullanışlı hale getireceğiz. Burada gerek zabıta ekiplerimiz gerekse temizlik ekiplerimiz, görev yaparak vatandaşlarımızın güvenli şekilde, temiz ve disiplinli bir ortamda alışveriş yapmasını sağlıyor. Ayrıca pazar yerlerine koyduğumuz tartı cihazlarıyla vatandaşlarımız kendilerine verilen ürünleri tartarak istenilen kiloda verilmiş mi kontrol edebiliyor. Dediğimiz gibi amacımız vatandaşlarımıza, temiz, güvenli ve kaliteli bir ortamda hizmet sunmaktır” diye konuştu.
YORUM EKLE