Başkan Kafaoğlu Gül Dağıttı

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Bahçelievler Mahallesi İmam Birgivi Camii’nde düzenlenen etkinlikte Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu vatandaşlara gül dağıttı.Altıeylül İlçe Müftülüğü ve Altıeylül Belediyesi tarafından...

Başkan Kafaoğlu Gül Dağıttı
banner230
Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Bahçelievler Mahallesi İmam Birgivi Camii’nde düzenlenen etkinlikte Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu vatandaşlara gül dağıttı.
Altıeylül İlçe Müftülüğü ve Altıeylül Belediyesi tarafından düzenlenen programda Kuran-ı Kerim tilavedi, ilahiler okundu ve dualarla program sona erdi. Yatsı namazı çıkışında Başkan Zekai Kafaoğlu programa katılan ve camiden çıkan vatandaşlara Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla gül ve lokum dağıttı. Vatandaşlara ayrıca lokma tatlısı da ikram edildi.
Başkan Kafaoğlu etkinlikte yaptığı konuşmada, "Muhammed’siz bir sevginin ne önemi vardır, ne de kıymeti. Böyle bir sevgiden bir şey de oluşmaz. Millet olarak bizim sevgi merkezli bir peygamber tasavvurumuz vardır. Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle belediye olarak bir dizi etkinlikler gerçekleştirdik. Bunların birisini de İmam Birgivi Camiinde tamamladık. Vatandaşlarımızın katılımı ile güzel ve duygu dolu bir gece yaşadık” dedi.
Altıeylül İlçesinde bulunan tüm camilerde Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla vatandaşlara gül ve lokum ikramı yapıldı.
YORUM EKLE