Ayvalık’ta ‘Benim Renklerim’ Yağlıboya Resim Sergisi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Makine Mühendisi Metin Burgaz’ın ilk kişisel Yağlıboya Resim Sergisi’ne ilgi yoğun oldu.Ayvalık’ta Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayvalık Şubesi’ne ait Fehamet-Ali Kemal Sabuncugil Eğitim Evi’nde...

BALIKESİR 30.07.2015, 15:44
Ayvalık’ta ‘Benim Renklerim’ Yağlıboya Resim Sergisi
banner230
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Makine Mühendisi Metin Burgaz’ın ilk kişisel Yağlıboya Resim Sergisi’ne ilgi yoğun oldu.
Ayvalık’ta Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayvalık Şubesi’ne ait Fehamet-Ali Kemal Sabuncugil Eğitim Evi’nde açılan resim sergisinde, 24 adet yağlı boya tablolar yer aldı.
Aslen Ayvalıklı olan Metin Burgaz’ın son derece heyecanlı olduğu gözlenen sergide, realist eserler sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.
1 Agustos’a kadar açık kalacak olan ‘Benim Renklerim’ adını taşıyan sergi ile ilgili, muhabirimize açıklamalarda bulunan Metin Burgaz, 1985 yılından bu yana resim sanatıyla amatörce uğraştığını kaydederek, “Bu sergi benim ilk kişisel resim sergimdir. Yıllardır en büyük hayalim olan bu sergiyi sanatseverlerle buluşturmak beni çok mutlu etti. Eserlerimin resim sanatçısı üstatlar tarafından da beğenilmesi benim için çok anlamlıydı. İnşallah seneye yeni bir sergi daha açacağım. Tamamen Ayvalık’ı konu edeceğim bu sergi için de şimdiden çalışmalara başladım” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak 05:54
Güneş 07:19
Öğle 12:31
İkindi 15:10
Akşam 17:34
Yatsı 18:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@