Ayvalık’ta ATO 8. Meslek Grubu Toplantısını Gerçekleştirdi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ticaret Odası 8. Meslek Grubu üyelerini bir araya getirdi.Bu kapsamda; Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kuran ve ATO Meclis Üyesi Mehmet Sıray; oda üyelerinin sektörde yaşadıkları...

Ayvalık’ta ATO 8. Meslek Grubu Toplantısını Gerçekleştirdi
banner230
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ticaret Odası 8. Meslek Grubu üyelerini bir araya getirdi.
Bu kapsamda; Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kuran ve ATO Meclis Üyesi Mehmet Sıray; oda üyelerinin sektörde yaşadıkları sorunları, önerileri ve odadan beklentilerini dinledi.
Ayvalık Ticaret Odası öncülüğünde İstanbul Yapı Fuarı’na katılım konusunda üyelerin görüşlerinin alındığı toplantıda, ilçedeki en büyük sektörlerden birisi olan inşaat ve yapı sektöründe iyileştirilmesi gereken konular hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.
Bu kapsamda; Ticaret Odası’nın hazırlayacağı öneri raporunun Ayvalık Belediyesi başta olmak üzere Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne sunulacağı belirtildi.
Toplantıda; önümüzdeki aylarda da benzer toplantıların Ayvalık’taki ilgili kurumlarının temsilcilerinin de katılımıyla düzenlenmesi konusunda fikir birliğinde bulunulması ise dikkatlerden kaçmadı.
YORUM EKLE