Alman Parlamenterden Kafaoğlu’na Ziyaret

Alman Sol Parti Milletvekili Azize Tank Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Alman Parlamenter Azize Tank’ı konuk etti. Ziyarette Başkan Kafaoğlu ile Alman Milletvekili Azize...

Alman Parlamenterden Kafaoğlu’na Ziyaret
banner230
Alman Sol Parti Milletvekili Azize Tank Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Alman Parlamenter Azize Tank’ı konuk etti. Ziyarette Başkan Kafaoğlu ile Alman Milletvekili Azize Tank siyaset, Balıkesir, Altıeylül ve Almanya konusunda fikir alışverişi yaptılar.
Alman Milletvekili Tank Türkiye’de AK Parti’de 3 dönem kuralının güzel bir şey olduğunu ve bunun örnek alınması gerektiğini söyleyerek, Balıkesir’e zaman zaman gelerek tatil yaptığını ifade etti. Başkan Kafaoğlu AK Parti’nin kadına büyük önem verdiğini, milletvekili sıralamalarında da bayan milletvekillerinin çokluğuna dikkat çekerek, Balıkesir’de de 3 bayanın milletvekili aday listesinde yer aldığını ve 2’sinin de seçilebilecek yerde bulunduğunu söyledi. Kafaoğlu belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlattı ve Altıeylül ilçesinde termal imkanların ve tesislerin çok olduğunu ve yatırımcıları sağlık turizmine yönelik yatırımlar yapmaları için sık sık davet ettiklerini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE