Tatvan’da Üç Band Doğu Ve Güneydoğu Bölge Bilardo Turnuvası

Bitlis’in Tatvan ilçesinde faaliyet gösteren Özel Platin Bilardo Salonu tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki bilardocuların katılımıyla 4. Üç Band Doğu ve Güneydoğu Bölge Bilardo Turnuvası düzenlendi.Tatvan’daki Nursan...

Tatvan’da Üç Band Doğu Ve Güneydoğu Bölge Bilardo Turnuvası
banner230
Bitlis’in Tatvan ilçesinde faaliyet gösteren Özel Platin Bilardo Salonu tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki bilardocuların katılımıyla 4. Üç Band Doğu ve Güneydoğu Bölge Bilardo Turnuvası düzenlendi.
Tatvan’daki Nursan İş Merkezi’nde bulunan Özel Platin Bilardo Salonu’nda Tatvan Kaymakamlığı adına düzenlenen ve 3 gün devam eden turnuvaya Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki 19 ilden 96 sporcu katıldı. Üç gün boyunca bir birinden çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuvanın finalinde Malatya’dan katılım gösteren Erkan Aktı birinci, Ağrı’dan katılım gösteren Sabır Çelik ikincisi ve yine Malatya’dan katılım gösteren Celil Atabey ise üçüncü oldu.
Dereceye giren sporcuların ödülleri ve kupaları ise Tatvan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Ak ve diğer katılımcılar tarafından verildi.
Düzenlenen turnuva ödüllerin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
YORUM EKLE