Belediye Çalışanlarına İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

Bitlis’in Ahlat İlçe Belediyesi tarafından personellerine ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi.Ahlat Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim programına Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban ve Belediye Başkan Yardımcısı...

Belediye Çalışanlarına İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi
banner230
Bitlis’in Ahlat İlçe Belediyesi tarafından personellerine ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi.
Ahlat Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim programına Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban ve Belediye Başkan Yardımcısı Nail Uslu da katıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ekrem Kaya tarafından verilen eğitim ve bilgilendirme programında; belediye bünyesinde farklı birimlerde çalışan işçi ile personellerin daha verimli ve sağlıklı koşullar içinde çalışabilmeleri için çalışma koşulları ve iş alanlarında oluşabilecek kazalara karşı alınması gereken önlemler ile tedbirlerin değerlendirilmesi hususu hakkında gerekli bilgiler verildi.
Ayrıca belediye çalışanlarına her ay iş sağlığı ve güvenliği hakkında kurs verilmesinin yanı sıra kurs bitiminde ise katılımcılara sertifika verileceği de belirtildi.
Konu hakkında kısa bir değerlendirme yapan Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, öncelikle bu kursun belediye çalışanlarına hayırlı olmasını dileyerek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Eğitim programı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.
YORUM EKLE