Osmaneli’de Metin Ailesinin Acı Günü

Bir süredir tedavi gören Osmaneli’nin tanınan esnaflarından Turgut Metin’in babası Behçet Metin 86 yaşında hayatını kaybetti.Kocaeli Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Behçet Metinin cenazesi, Osmaneli Rüstem...

BİLECİK 14.04.2015, 18:18
Osmaneli’de Metin Ailesinin Acı Günü
banner230
Bir süredir tedavi gören Osmaneli’nin tanınan esnaflarından Turgut Metin’in babası Behçet Metin 86 yaşında hayatını kaybetti.
Kocaeli Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Behçet Metinin cenazesi, Osmaneli Rüstem Paşa Camii’ne getirildi. Oğlu Turgut Metin, taziyeleri burada kabul etti. Metin’in cenazesi, ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Osmaneli Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze törenine, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca, İl Genel Meclis üyeleri Hakan Özkan ve Orhan Uğur, daire amirleri, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, çok sayıda sevenleri ve aile yakınları katıldı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@