Milletvekili Poyraz Almanya’da Seçim Çalışmalarına Katılıyor

Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, parti genel merkezi tarafından Almanya’da seçim çalışmalarına katılmak üzere görevlendirildi.Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, seçim döneminin önemli bir kısmını yurt dışında geçiriyor....

Milletvekili Poyraz Almanya’da Seçim Çalışmalarına Katılıyor
banner230
Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, parti genel merkezi tarafından Almanya’da seçim çalışmalarına katılmak üzere görevlendirildi.
Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, seçim döneminin önemli bir kısmını yurt dışında geçiriyor. Daha önce Fransa, Belçika ve Hollanda gibi Avrupa ülkelerinde seçim çalışmalarına katılan Poyraz, şimdi de Almanya’da ki Türk vatandaşlarla buluşuyor. Poyraz, Almanya da oy kullanacak Türk vatandaşlara Ak Partinin politikalarını anlatacak. Yeni Türkiye’nin dünya siyaseti üzerindeki etkilerinden bahsedecek olan Poyraz, iş adamları ve esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek AK Partinin öngördüğü Başkanlık sistemi ile ilgili olarak konferans ve sunumlar yapacak. Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, sivil toplum kuruluşları ve dernekler ile bir araya gelerek yeni Türkiye’nin yol haritası konusunda bilgilendirmeler yapacak.
YORUM EKLE