Gençlik Parkı’na Bir Yeni Havuz Daha

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Gençlik Pakı’nda bulunan ve vatandaşların beğenisini kazanan fıskiyeli havuzlara yenisi ekleniyor.4 Eylül Mahallesi’nde Cezmi Or Caddesi ile Tevfik Fikret Caddesi arasında bulunan Gençlik Parkı havuzları...

Gençlik Parkı’na Bir Yeni Havuz Daha
banner230
Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Gençlik Pakı’nda bulunan ve vatandaşların beğenisini kazanan fıskiyeli havuzlara yenisi ekleniyor.
4 Eylül Mahallesi’nde Cezmi Or Caddesi ile Tevfik Fikret Caddesi arasında bulunan Gençlik Parkı havuzları büyük ilgi görüyor. Özellikle yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında etrafına hem güzel bir görünüm hem de serinlik veren havuzlara bir yenisi daha ekleniyor. Parkın Osmanlı Camii karşısındaki merkezi bölgesinde yapımına başlanan yeni havuz, 6 metre çapında yapılıyor. Betonarme kısmı tamamlanan havuza kaplama yapılmasının ardından volkan fıskiye uygulanarak, hem güzel bir görünüme hem de serinletici bir etkiye kavuşturulacak. Özellikle cami cemaatinin talebi doğrultusunda yapımına başlanan havuz, parkın alt bölümüne renk katarak canlılık kazandıracak.
Yaz döneminde vatandaşların gece ve gündüz uğrak yeri olan Gençlik Parkı, yalnızca havuz kenarıyla değil, spor tesisleri ve çocuk oyun alanları ile de yoğun ilgi görüyor.
YORUM EKLE