Ertuğrulgazi Lisesi "Kutlu Doğum Haftası" Programı Düzenledi

Bilecik’te Ertuğrulgazi Lisesi tarafından "Kutlu Doğum Haftası" münasebetiyle program düzenlendi.Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen programa İl Müftüsü Necati Akkuş, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak,...

BİLECİK 15.04.2015, 11:36
Ertuğrulgazi Lisesi "Kutlu Doğum Haftası" Programı Düzenledi
banner230
Bilecik’te Ertuğrulgazi Lisesi tarafından "Kutlu Doğum Haftası" münasebetiyle program düzenlendi.
Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen programa İl Müftüsü Necati Akkuş, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Kaba, öğretmenler ve öğrenciler iştirak ettiler. İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından günün anlam ve önemi hakkında konuşan İl Müftüsü Necati Akkuş, "Kutlu Doğum Haftası"nın öneme değindi. Peygamber Efendimizin getirmiş olduğu o evrensel mesajları çok iyi anlamak, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe asla zarar vermemek gerektiğini belirten Akkuş, "Farkındalığın konuşabilmesi içinde bizim ilk önce kendimizden, sonra bizi biz yapan, kendimiz yapan Yüce Yaratıcı’dan haberdar ve arkasından da bütün bunları bize haber veren kainatın habercisi Allah’ın Yüce Elçisi, dünyanın ve ahiretin yegane şefaatçisi liderimiz, önderimiz, kılavuzumuz ve bizim için her şeyden daha kıymetli olan Fahri Kainat Hz. Muhammed Mustafa’yı çok iyi anlamamız gerekiyor" dedi.
Program sonunda şiirlerin okunması, Bilecik Belediye ilahi sunumu ve hatim duasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, İl Müftüsü Necati Akkuş ve Ertuğrulgazi Lisesi Müdürü Zaim Akbulut, Şeyh Edebali Sağlık ve Musiki Grubu adına Şadan Turhan’a hediye takdim etti.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 15 Kasım 2019
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:31
İkindi 15:11
Akşam 17:35
Yatsı 18:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@