CHP’li Adaylar, Muhtarlar Ve Oda Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

CHP Bilecik milletvekili adayları muhtarlar ve oda yöneticileri ile bir araya geldi.Bilecik’te bir restoranda düzenlenen sabah kahvaltısında, muhtarlar, azalar, esnaf odası yönetimi, Küçük Sanayi Sitesi yöneticileri ile bir araya gelen CHP Bilecik...

CHP’li Adaylar, Muhtarlar Ve Oda Yöneticileri İle Bir Araya Geldi
banner230
CHP Bilecik milletvekili adayları muhtarlar ve oda yöneticileri ile bir araya geldi.
Bilecik’te bir restoranda düzenlenen sabah kahvaltısında, muhtarlar, azalar, esnaf odası yönetimi, Küçük Sanayi Sitesi yöneticileri ile bir araya gelen CHP Bilecik 1’inci sıra ve 2’inci sırada adayları “Bilecik’te 1’inci parti olacaklarını” iddia ettiler. Kahvaltı sonrası katılımcılara konuşma yapan CHP Bilecik 1’inci sıra adayı Yaşar Tüzün, ön seçimin parti için ne kadar önemli olduğunu belirterek, “CHP olarak bunu çok iyi başardıklarını, diğer partilere örnek olması gerektiğini belirterek başladığı konuşmasına CHP’nin iktidara yürüdüğünü en az bir milletvekilinin de Ankara’ya Bilecik’ten gönderilmesi gerekiyor. Bilecik merkezde Devlet Hastanesi’nin hala yerinin bile belli olmadığı iktidarın siyasetçilerinin Bilecik halkını oylarını istiyorlar. Bilecik ile ihale edilen diğer illerdeki hastanelerin tamamlandığını hatta çalışmaya başladığını Bilecik Devlet Hastanesi için halen yer kavgası yapıldığını konunun tam anlamı ile bir netlik kazanmadı. Yenişehir-Bursa yolunun da ortada, yargıda diyerek geçiştirildiğini Bursa- Yenişehir yolu ile birlikte hastane gibi birlikte ihale edilen bir çok şehir bağlantı yolunun bittiğini Bilecik Yenişehir yolunun akıbetinin henüz belli değil. Bilecik için çok önemli proje diye sunulan Yüksek Hızlı Tren seferlerine başlamasının üzerinden 9 ay geçti fakat halen Bilecik gar binasının bitmedi” dedi.
“TÜRKİYE’NİN TEK KURTULUŞU VE BÜYÜMESİ CHP’DİR”
CHP Bilecik 2’inci sıra Milletvekili adayı Çağatay Karaahmet, birlik ve beraberlik mesajı verirken, CHP’nin Bilecik’te en güçlü parti olduğunu iddia etti. Karaahmet, “Vatandaşların destek olmaları ve inanmaları durumunda 2 Milletvekili çıkaracak güçteyiz. Ülkenin bulunduğu kaos ve belirsizliğe değinerek Türkiye’nin tek kurtuluşunun ve büyümesinin CHP iktidarında gerçekleşecek. Muhtarlardan ve oda yöneticilerinden destek istiyoruz” dedi.
Adaylara kahvaltıda, il ve ilçe başkanları ile Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.
YORUM EKLE