Çarşı Mahalle Konağı Yapım İhalesi Yapıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın “9 Mahalle’ye 9 Mahalle Konağı” projesi kapsamında Çarşı Mahalle’ye yapılması planlanan konağın yapım ihalesi yapıldı.Bozüyük Belediyesi’nce düzenlenen ihaleye 6 istekli firma katılırken,...

Çarşı Mahalle Konağı Yapım İhalesi Yapıldı
banner230
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın “9 Mahalle’ye 9 Mahalle Konağı” projesi kapsamında Çarşı Mahalle’ye yapılması planlanan konağın yapım ihalesi yapıldı.
Bozüyük Belediyesi’nce düzenlenen ihaleye 6 istekli firma katılırken, ihale sürecinin tamamlanmasının ardından proje ivedilikle hayata geçirilecek. Çarşı Mahalle kanal boyu Fen Lisesi Mevkii’ne yapılacak Mahalle Konağı toplam alanı 661 metrekareden oluşurken 2 katlı ve asansörlü olarak planlandı. Bina içerisinde Kütüphane, Gençlik Meclis Odası, Kadın Meclis Odası, Muhtarlık, Fitness Salonu, Mescit ile bay ve bayan abdesthane yer alacak.
Geçtiğimiz yıl yapımları tamamlanarak hizmete sunulan Yenidoğan Mahalle Konağı, Tekke Mahalle Konağı ve Yeni Mahalle Konağı vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları ve fitness salonları aktif olarak kullanılırken konaklar içerisinde yer alan muhtarlar ve aile hekimleri de vatandaşların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.
YORUM EKLE