Bozüyük’te Yollar Ve Kaldırımlar Daha Estetik Ve Ergonomik

Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelindeki yol ve kaldırımlarda yapılan bakım ve onarım çalışmaları ile hem şehir güzelleştiriliyor, hem de yol ve kaldırımların kullanımı kolaylaştırılıyor.Yapılan açıklamaya göre; Bozüyük...

Bozüyük’te Yollar Ve Kaldırımlar Daha Estetik Ve Ergonomik
banner230
Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelindeki yol ve kaldırımlarda yapılan bakım ve onarım çalışmaları ile hem şehir güzelleştiriliyor, hem de yol ve kaldırımların kullanımı kolaylaştırılıyor.
Yapılan açıklamaya göre; Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce ilçe genelindeki ihtiyaç görülen bölgelerde kaldırım, bordür, kilit parke taşı ve asfalt yollarda yürütülen bakım, onarım ve asfaltlama çalışmaları ile cadde ve sokaklar daha düzenli bir hale getirilirken, yoğun geçen kış mevsimi nedeniyle meydana gelen deformasyonlar da gideriliyor. Yapılan bakım ve onarım çalışmalarında şehir estetiği gözetilirken yaya ve araç trafiğinin rahatlatılması, yayaların kaldırımlarda yürümesi, sürücülerin de cadde ve sokaklarda daha konforlu bir sürüş gerçekleştirmesi sağlanıyor.
YORUM EKLE