Bozüyük’te Kutlu Doğum Etkinliği

Bilecik Bozüyük Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle etkinlik düzenlendi.İlahi sanatçısı Murat Belet’in sahne aldığı etkinlik, Bozüyük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda...

Bozüyük’te Kutlu Doğum Etkinliği
banner230
Bilecik Bozüyük Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle etkinlik düzenlendi.
İlahi sanatçısı Murat Belet’in sahne aldığı etkinlik, Bozüyük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi. Programda Peygamber Efendimizi (S.A.V.) şiirlerle anlatan Murat Belet, Peygamber sevgisini birbirinden güzel ilahilerle izleyenlere aktardı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve izleyenlerin de ilahilere eşlik ettiği gecece Belet, katılanların beğenisini kazandı.
Programda konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, etkinliğin gençlere yönetlik düzenlendiğini söyledi. Bakıcı, “popüler sanatçıların geldiğinde Cumhuriyet Meydanı nasıl hınca hınç doluyorsa Kutlu Doğum Haftası programlarında da muhakkak dolması gerekir diye düşünüyorum. Bu etkinlikleri gençlerimiz için yapıyoruz. En azından Peygamber Efendimiz’i anlatırken bu etkinliklere herkesin gelmesini arzu ediyoruz” dedi.
Program sonunda Başkan Bakıcı, Murat Belet’e teşekkür ederek plaket takdim etti.
YORUM EKLE