Bozüyük’te Kutlu Doğum Aşı İkram Edildi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara kutlu doğum aşı ikram edildi.Merkez Kasımpaşa Camii’ndeki programda, okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından öğlen namazı kılındı, daha sonra cami...

Bozüyük’te Kutlu Doğum Aşı İkram Edildi
banner230
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara kutlu doğum aşı ikram edildi.
Merkez Kasımpaşa Camii’ndeki programda, okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından öğlen namazı kılındı, daha sonra cami cemaati ve vatandaşlara kutlu doğum aşı ikram edildi. İlçe Müftüsü Selami Bağcı, "Hazreti Muhammed’in miladi olarak doğum günü nedeniyle haftanın anlamı ve manasını anlatmaya çalıştık. Öğlen namazımızın ardından cemaatimize kutlu doğum aşı ikram ederek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye gayret ettik. Cenabı Hak söylediklerimizi uygulamayı ve yaşamayı herkese nasip etsin. Bu programlarımıza katılan ve katkıda bulunan bütün vatandaşlarımıza ve kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İçerisinde bulunduğumuz üç aylar Recep ayının ilk günü olması hasebiyle üç aylarımız mübarek olsun. Hayırlısı ile sağlık ve afiyet içinde ramazan ayına ulaştırmayı nasip etsin" dedi.
Etkinliğe, Belediye Başkan yardımcıları Ali Avcıoğlu ve Mustafa Yürükçü, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, İlçe Müftüsü Selami Bağcı, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve vatandaşlar katıldı.
YORUM EKLE