Bozüyük’te Güreş Gösterileri

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Çarşıspor Kulübü güreşçileri, Çitosan İlk ve Ortaokulunda akrobatik jimnastik ve güreş gösterileri gerçekleştirdi.Bahar şenlikleri kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliği öğretmen, öğrenci ve aileler...

Bozüyük’te Güreş Gösterileri
banner230
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Çarşıspor Kulübü güreşçileri, Çitosan İlk ve Ortaokulunda akrobatik jimnastik ve güreş gösterileri gerçekleştirdi.
Bahar şenlikleri kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliği öğretmen, öğrenci ve aileler ilgi ve merakla takip ettiler. İzleyici minik öğrenciler güreşe katılmak ve spor yapmak için yoğun ilgi gösterdiler. Çarşıspor Kulübü güreşçileri, Haziran ayı ikinci haftasında Kastamonu’da düzenlenecek olan minikler güreş grup ve Türkiye Şampiyonasında Bilecik’i temsil edecekler. Güreşçi sporcuların antrenör Aykut Çiftci nezaretinde spor kompleksinde çalışmalarına devam ettiği öğrenildi. Antrenör Çiftci, hedeflerinin Türk Milli takımlarına en az bir Bozüyüklü güreşçi gönderme olduğunu söyleyerek, bu uğurda emek veren tüm sporcularına başarılar diledi.
YORUM EKLE