Bozüyük TSO Üyeleri Almanya’da Fuara Katıldı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası, Uluslararası Stuttgart Gıda ve Yapı Fuarına katıldı.Fuara 15 kişilik katılımcı grubu ile giden Bozüyüklü iş adamları, burada sektöründeki son gelişmeleri inceledi. Bozüyük Ticaret...

Bozüyük TSO Üyeleri Almanya’da Fuara Katıldı
banner230
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası, Uluslararası Stuttgart Gıda ve Yapı Fuarına katıldı.
Fuara 15 kişilik katılımcı grubu ile giden Bozüyüklü iş adamları, burada sektöründeki son gelişmeleri inceledi. Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent öncülüğündeki oda üyeleri, 3 gece 4 gün kaldıkları kentte çeşitli temaslarda bulundu. Sonrasında Stuttgart Ticaret Odasını ziyaret eden TSO üyelerini Türk Ticaret ve Sanayi Odalarından sorumlu Fr. Barbara Effenberger karşıladı. Ziyarette Stuttgart’ın tarihi, ekonomi ve sanayinin gelişimi hakkında sunumlar yaptıktan sonra ikili görüşmelerle birlikte fikir alışverişlerinde bulunuldu.
TSO Başkanı Buğra Levent ise Stuttgart Ticaret Odası üyelerine Bozüyük hakkında bilgiler verdi. Sanayi anlamında gelişmekte olan Bozüyük’ün bölgesel konumu ve lojistik anlamdaki avantajlarından bahseden Levent, yatırım yapmayı düşünen yabancı yatırımcıları bilgilendirdi.
YORUM EKLE