Bozüyük Belediyesi’nde Çalışmalar Kesintisiz Olarak Devam Ediyor

Bozüyük Belediyesi tarafından “daha güzel ve yaşanabilir bir Bozüyük için” ilçe genelindeki yol ve kaldırımlarda başlatılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Bozüyük Belediyesi Ekiplerince ilçenin imarı...

BİLECİK 05.08.2015, 10:26
Bozüyük Belediyesi’nde Çalışmalar Kesintisiz Olarak Devam Ediyor
banner230
Bozüyük Belediyesi tarafından “daha güzel ve yaşanabilir bir Bozüyük için” ilçe genelindeki yol ve kaldırımlarda başlatılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
Bozüyük Belediyesi Ekiplerince ilçenin imarı ve daha modern ve sorunsuz bir Bozüyük amacıyla yürütülen çalışmalarla adeta bir şantiye görünümü alan ilçede projelerle birlikte yol ve kaldırım düzenlemeleri de devam ediyor. İhtiyaç görülen noktalarda yapılan kaldırım tamiratları ile birlikte Akpınar Mahallesi ve Yediler Mahallesi’ndeki kilit taşı yol yapım çalışmaları sürüyor. Asfaltlama çalışmaları kapsamında ise Yeşilkent Mahallesi’nde Kent Ormanı yolu asfaltlanarak vatandaşların kullanımına sunuldu. Ayrıca ilçe merkezine yönlendirme levhaları yerleştirilirken Türbin girişine de delinatör montajı yapıldı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@