Bozüyük Belediyesi Okullar Arası Futbol Şenliği Başlıyor

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen, ilk ve ortaokul öğrencilerinin katılacağı Futbol Şenliği 16 Nisan 2015 Perşembe günü başlıyor.Bozüyük Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen turnuvaya...

Bozüyük Belediyesi Okullar Arası Futbol Şenliği Başlıyor
banner230
Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen, ilk ve ortaokul öğrencilerinin katılacağı Futbol Şenliği 16 Nisan 2015 Perşembe günü başlıyor.
Bozüyük Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen turnuvaya 5 ortaokul ve 6 ilkokul olmak üzere toplam 11 okulun futbol takımları katılacak. İlk maç Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu ile Zafer İlkokulu arasında oynanacak. Kazanan ya da kaybedenin önemli olmadığı, ülke çapında artan şiddetin her türlüsüne karşı sporun birleştirici ve eğlenceli yönünü ortaya çıkarmayı amaçladığı belirtilen turnuvayla ilgili yapılan açıklamada, "2 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 17:30’da 4 Eylül Mahallesi Gençlik Parkı sahasında düzenlenen ödül töreni ile son bulacak. Maçlar Belediye tarafından gençlerin ve çocukların daha fazla spor yapmalarına imkan sağlayacak, kötü alışkanlıklardan koruyup onları fiziken ve ruhen daha iyi duruma getirmek amacıyla yapmış olduğu Yeni Mahalle Saffet Şeker İlkokulu, Yenidoğan Mahallesi Metristepe İlkokulu, Yediler Mahallesi Zafer İlkokulu, 4 Eylül Mahallesi Gençlik Parkı sentetik çim yüzeyli futbol sahalarında oynanacak" denildi.
YORUM EKLE