Bilecik Mostar Gençlik Gönüllüleri Muhabbet Petekleri Yarışması

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Mostar Gençlik Gönüllüleri tarafından muhabbet petekleri yarışması düzenledi.Yapılan yarışma hakkında bilgi veren Mostar Gençlik İl Eğitim Sorumlusu Kader Başoğlu, kardeşliğin,...

Bilecik Mostar Gençlik Gönüllüleri Muhabbet Petekleri Yarışması
banner230
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Mostar Gençlik Gönüllüleri tarafından muhabbet petekleri yarışması düzenledi.
Yapılan yarışma hakkında bilgi veren Mostar Gençlik İl Eğitim Sorumlusu Kader Başoğlu, kardeşliğin, birliğin, azmin tüm yöntemlerinin yaşandığı muhabbet meclisinin oluşturulduğunu belirtti. Başoğlu, “Enerjimizin kardeşliğimize dayandığını kendine şiar edinen 27 Mostar gençlik gönüllüsü 3’er kişilik petekler halinde toplam 9 petek olarak yarışmaya katıldı. Bir yarışmadan öte; petek olmayı, kardeşlik söyleminin eyleme dönüşmesini, kardeşinin derdiyle dertlenebilmeyi, dağılıp parçalanmamayı, bahane üretmeyi değil harekete geçmeyi, atağa kalkmayı, işe koyulmayı, hakka inanmayı konu edilen bir organizasyon gerçekleştirildi” dedi.
Birinciliği hak eden peteğe İl Vakıf Başkanı Mehmet Boğaz hediyelerini takdim etti.
Ayrıca, Türkiye genelinde Mostar Gençlik Federasyonu’nun düzenlediği yarışmanın finali ise 2 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilerek bir televizyon kanalında canlı yayın ile ekranlara taşınacağı bildirildi.
YORUM EKLE