Başkan Bakıcı Türbin Mesire Yerindeki Çalışmaları Denetledi

BİLECİK(İHA) Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, her geçen gün şekillenen ve silüeti ortaya çıkmaya başlayan Türbin mesire yerinde yapılan çalışmaları denetleyerek ilgililerden bilgi aldı.Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın...

Başkan Bakıcı Türbin Mesire Yerindeki Çalışmaları Denetledi
banner230
BİLECİK(İHA) Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, her geçen gün şekillenen ve silüeti ortaya çıkmaya başlayan Türbin mesire yerinde yapılan çalışmaları denetleyerek ilgililerden bilgi aldı.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın titizlikle takip ettiği projelerden biri olan Türbin Mesire Yeri projesi adım adım ilerliyor. Çalışmaları periyodik aralıklarla takip eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, çalışmaları yerinde inceleyerek yapılanlar hakkında bilgi alıyor. Türbin mesire yerinde devam eden çalışmalar kapsamında yürüyüş yolları belirlenerek kilit parke taşı ve bordür yapımına başlandı. Karasu deresinin ıslah çalışmaları ile birlikte dere yatağının taş döşemesi devam ederken kamelya ve piknik masalarının montajı da sürüyor. Drenaj sistemlerinin tamamlandığı çalışmalarda ayrıca karasu dere yatağının üzerine geçişler için dekoratif köprü yapımı ve doğal bitki örtüsü ile uyumlu ağaçlandırma çalışmaları da sürüyor.
YORUM EKLE