Başkan Bakıcı 1 Yıllık Çalışmalarını Es TV’ye Değerlendirdi

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Eskişehir’den yayın yapan ES Tv televizyonunun canlı yayın konuğu olarak yaklaşık 1,5 saat süren programda 1 yıllık icraatlarını değerlendirdi.Bozüyük’ün en önemli tarihi yapılarından biri...

Başkan Bakıcı 1 Yıllık Çalışmalarını Es TV’ye Değerlendirdi
banner230
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Eskişehir’den yayın yapan ES Tv televizyonunun canlı yayın konuğu olarak yaklaşık 1,5 saat süren programda 1 yıllık icraatlarını değerlendirdi.
Bozüyük’ün en önemli tarihi yapılarından biri olan ve geçtiğimiz yıl restorasyonu tamamlanan tarihi Albay Çolak İbrahim Bey Köşkü’nden yapılan canlı yayın programını, ES Tv Genel Müdürü Soner Yüksel ile ES Tv ve Anadolu Gazetesi Bölge Sorumlusu Metin Kamber hazırlayıp sundu. Halk Röportajları da bulunan programda Başkan Bakıcı, 1 yıl boyunca yapılan yatırımları ve yapılacak projeleri anlattı. Yapılanları ve yapılacakları alt yapıdan park bahçe düzenlemelerine, mahalle konaklarından asfaltlama çalışmalarına kadar geniş bir yelpaze içerisinde değerlendiren Bakıcı, eğitim konusunda yapılan yatırımlar, Yeni Mahalle Konakları Projeleri ile birlikte Seyir Terası Projesi ve TOKİ Konutları hakkında da bilgi verdi. Programın sonunda Başkan Bakıcı, program ekibi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek günün anısına Yüksel ve Kamber’e plaket takdim etti.
YORUM EKLE