Aç Kalan Köpeklere Gönüllülerden Yiyecek Desteği

Bilecik merkeze bağlı köylerinde yaşam mücadelesi veren ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına gönüllü hayvan severler sahip çıktı.Gönüllü hayvan severler Sühendan Senger ve Berrin Demirci, beraberinde getirdikleri yiyecekler ile...

BİLECİK 20.04.2015, 14:27
Aç Kalan Köpeklere Gönüllülerden Yiyecek Desteği
banner230
Bilecik merkeze bağlı köylerinde yaşam mücadelesi veren ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına gönüllü hayvan severler sahip çıktı.
Gönüllü hayvan severler Sühendan Senger ve Berrin Demirci, beraberinde getirdikleri yiyecekler ile yaşam mücadelesi veren, yiyecek bulmakta zorlanan aç sokak hayvanlarını beslediler. Toplanan köpek mamalarını gerekli görülen yerlere bırakarak hayvanların beslenmesine katkı sağlayan gönüllüler, hayvanları besleyerek onların karınlarını doyurdular. Yaralı ve sağlık durumu bozuk hayvanlar da belirlenerek, veterinere götürülmek üzere koruma altına alındı.
Gönüllü hayvan severlerden Sühendan Senger ve Berrin Demirci, Bilecik sınırları içersin de yaşam savaşı veren sokak hayvanlarını periyodik olarak beslemeye çalıştıklarını belirterek, "Sokakta yaşayan hayvanların bakımlarında özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Hayvanlar burada aç kalmasın, yaşamlarını idame ettirsinler diye böyle bir çalışmayı yapıyoruz. Herkesi sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz” dediler.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 15 Aralık 2019
İmsak 06:16
Güneş 07:45
Öğle 12:41
İkindi 15:07
Akşam 17:28
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@