Okul Önüne Bırakılan Boş Valiz Paniğe Yol Açtı

Aydın’ın Efeler ilçesinde bir okulun önüne bırakılan valiz, paniğe neden oldu. Bomba uzmanı tarafından incelenen valiz boş çıktı.Olay, Batı Gazi Bulvarı’ında bulunan Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi önünde bugün saat 12.30...

Okul Önüne Bırakılan Boş Valiz Paniğe Yol Açtı
banner230
Aydın’ın Efeler ilçesinde bir okulun önüne bırakılan valiz, paniğe neden oldu. Bomba uzmanı tarafından incelenen valiz boş çıktı.
Olay, Batı Gazi Bulvarı’ında bulunan Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi önünde bugün saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Okul duvatının yan tarafına kim tarafından bırakıldığı belli olmayan kırmızı renkli bir valizi göre mahalle sakinleri, 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu. Kısa zaman içinde olay yerine gelen polis ekipleri, caddeyi trafiğe kapatarak önlem aldı. Olay yerine gelen Bomba Uzmanı, özel kıyafetlerini giyerek, valizi kontrol etti. Valizi açan uzman, valizin boş olduğunu görerek, yakında bulunan çöp tenekesine attı.
Valizin, ihtiyacı olan kişiler tarafından alınması için çöp yanına bırakılmış olduğunu belirten yetkililer, “Bu şekilde bırakılan valiz veya eşyalar hem polisi meşgul etmekte hem de gereksiz paniğe yol açmakta. Vatandaşlarımız ihtiyaç sahiplerine kendileri verse bu durumlar yaşanmaz” dedi.
YORUM EKLE