Nazilli İHH’den Suriye’ye Bir Tır Yardım Malzemesi

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Nazilli Temsilciliği tarafından toplanan bin TIR dolusu yardım malzemeleri Suriye’ye gönderildi.Nazilli İHH tarafından Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere hazırlanan yardım...

Nazilli İHH’den Suriye’ye Bir Tır Yardım Malzemesi
banner230
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Nazilli Temsilciliği tarafından toplanan bin TIR dolusu yardım malzemeleri Suriye’ye gönderildi.
Nazilli İHH tarafından Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere hazırlanan yardım TIR’ı, Nazilli Müftüsü Necati Topaloğlu’nun yaptığı dua eşliğinde Suriye’ye doğru yola çıktı.
Aydın İHH Şube Başkanı Muzaffer Arslan, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Suriye halkı önemli sıkıntılar yaşıyor, sıkıntıları bitene kadar Suriye halkının yanında olacağız. Onlara yardım etmek, onların elinden tutmak gerekir. Bu yardımların oluşmasına destek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kazasız belasız Suriye’ye ulaşmalarını diliyorum" diye konuştu.
Muzaffer Arslan, yardım TIR’ının önce İHH Reyhanlı Lojistik Merkezi’ne gönderileceği ve oradan da Suriye’deki yardıma muhtaç kimselere aktarılacağı ifade etti.
YORUM EKLE