Megalab Su Analiz Hizmetine Başladı

Aydın’da 2013 yılında gıda analizleri konusunda hizmet vermeye başlayan MEGALAB, hizmet ağını genişletiyor.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan da yetki alan şirket, bundan böyle atık su analizleri yapabilecek.Kapsamlı analizler ile iddialı...

Megalab Su Analiz Hizmetine Başladı
banner230
Aydın’da 2013 yılında gıda analizleri konusunda hizmet vermeye başlayan MEGALAB, hizmet ağını genişletiyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan da yetki alan şirket, bundan böyle atık su analizleri yapabilecek.
Kapsamlı analizler ile iddialı bir şekilde atık su analiz sektörüne de girdiklerini belirten MEGALAB Laboratuvarı Müdürü Ülkü Ülken, hedeflerinin kaliteli bir rekabet ortamında müşterilerine en iyi hizmeti vermek olduğunu belirtti. Ülken, “Laboratuvar sektöründe 15 yıllık bilgi birikimimiz ile sektörde farkındalık yaratmak arzusundayız. Atık su laboratuvarımızda çok ciddi bir altyapı oluşturduk. İş dünyasında en önemli sermayenin zaman ve bilgi olduğu bilinciyle hareket ederek müşterilerimizi yormadan, bürokrasiye ve telefon trafiğine boğmadan “Online numune izleme sistemi” ile müşterimizin her zaman en yakınındayız. Müşterilerimiz online sistem üzerinden birkaç tıklama ile numune kaydını yapıp, onaylayıp numunesinin her aşamasını takip edebilecek. Kendisine özel sayfada aldığı teklifleri, numunesinin hangi aşamada olduğunu, sonuçlarını, eskiye dönük raporlarını görebilecek. Numune kayıtları ve raporların onayını SMS/e-posta ile anında öğrenebilecek” dedi.
KONUSUNDA UZMAN BİR EKİPLE ÇALIŞIYORLAR
Ülken, çalışmaları hakkında bilgi verirken, uzman kadroya sahip olduklarının altını çizdi. Megalab’ın hem analiz, hem de müşteri ilişkileri biriminde sektörde deneyimli kadroya sahip olduğunu vurgulayan Ülkü Ülken, “Müşteri ilişkileri ekibimizde her bir arkadaşımız sadece belirli sayıda müşteriyi temsil etmekte ve müşterimizin numune kaydından muhasebe işlemlerine kadar tüm iletişimiyle ilgilenmektedir. Müşteri temsilcilerimizin sektörde deneyimi olan özellikle arıtma sektöründe geçmişi ve bilgi birikimi olan kişiler olmasına özen gösterdik. Biz sadece müşterilerimizin talep ettiği analizleri yapmayı değil aynı zamanda onları arıtma sorunlarında yönlendirmeyi, bilgilendirmeyi ve sorunların çözümüne katkı koymayı hedefliyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE