Kuşadası’nda Güvercin Düşleri Resim Sergisi

Resim sanatçısı Kadir Şişginoğlu’nun “Güvercinin Düşleri” isimli resim sergisi Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.Serginin açılış kokteyline çok sayıda sanatsever katıldı. Resim Sanatçısı...

Kuşadası’nda Güvercin Düşleri Resim Sergisi
banner230
Resim sanatçısı Kadir Şişginoğlu’nun “Güvercinin Düşleri” isimli resim sergisi Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Serginin açılış kokteyline çok sayıda sanatsever katıldı. Resim Sanatçısı Kadir Şişginoğlu’nun 22. kişisel Resim sergisinin açılışında bir konuşma gerçekleştirdi. Şişginoğlu “ Geldiğimiz süreç içler acısı, sanata verilen önem gün geçtikçe azalıyor. Böylesi bir süreçte böyle sergi ve sanat etkinliklerine önem verip olanak sağlayan bir Belediye’nin olması çok güzel. Sağlıklı olduğum sürece ülkenin her tarafına sergilerimi taşımayı düşünüyorum. Bu çalışmalarla insanlarımızın ufkunu açmayı hedefliyorum. Kendini daha çok geliştiriş, kendine daha güvenli, daha bir ufku açık bir toplum düşlüyorum, buda ancak sanatla mümkün olacaktır” dedi.
YORUM EKLE