Kardeşköyspor Ligi Üç Puanla Bitirdi

Aydın Futbol U19 1. Amatör Küme 2. Grup’ta ligin son haftasında Kardeşköyspor Aştaşspor’u 2-1 mağlup ederek ligi 3 puanla bitirdi.Çekişmeli geçen mücadeleyi Kardeşköyspor, 2-1’lik skorla kazanarak ligi galibiyetle tamamladı.Adnan Menderes...

Kardeşköyspor Ligi Üç Puanla Bitirdi
banner230
Aydın Futbol U19 1. Amatör Küme 2. Grup’ta ligin son haftasında Kardeşköyspor Aştaşspor’u 2-1 mağlup ederek ligi 3 puanla bitirdi.
Çekişmeli geçen mücadeleyi Kardeşköyspor, 2-1’lik skorla kazanarak ligi galibiyetle tamamladı.
Adnan Menderes Stadı 1 Nolu Yan Saha’da orta alan mücadelesi şeklinde geçen mücadeleye iyi başlayan Aştaşspor’da, Fatih’in ceza sahası dışından vurduğu sert şutu 1-0 öne geçti. Golden sonra kendine gelen ve ataklarını hızlandıran Kardeşköyspor, ilk yarının sonlarına doğru Hüseyin’in ayağından bulduğu gol ile duruma eşitliği getirdi ve il yarının skorunu belirledi. Her iki takım da ikinci yarıya kontrollü başlamasına rağmen Aştaşspor daha çok pozisyon üreten takım olduğu halde Kardeşköyspor Ömer’in ayağından bulduğu golle karşılaşmadan 2-1’lik skorla galip ayrıldı. Böylelikle Kardeşköyspor ligi 12 puanla 9. sırada, Aştaşspor ise 15 puanla 8. tamamladı.
YORUM EKLE