İl Müdürü Zeynel Akın’dan Minik Karatecilere Ziyaret

Aydın Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın, Mimar Sinan Spor Salonunda Yapılan Karate Antrenmanını Ziyaret Etti.

İl Müdürü Zeynel Akın’dan Minik Karatecilere Ziyaret
banner230
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın, Mimar Sinan Spor Salonunda yapılan karate antrenmanını ziyaret etti.
İl Müdürü Zeynel Akın, karate branşına yeni başlayan yaklaşık 35 sporcunun antrenmanı izledi. Akın, “Karate Antrenörümüz Emre Sabay’ı, sporcularımızı ve sporcularımızın ailelerini tebrik ediyorum. Her aile çocuklarına spor yapmaları için izin vermiyor. Çocuklarına spor yapmaları için izin veren, imkan sağlayan ailelere de çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 22 branşta tüm spor yapmak isteyen gençlerimize kapımız açıktır ve 5 - 18 yaş arası gençlerimize kurslarımız ücretsizdir. Biz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm tesislerimizle, tüm antrenörlerimizle ve personellerimizle spor yapmak isteyen gençlerimize hizmet vermek için hazırız. Bugün karate branşının antrenmanını ziyaret ettik ve gördüklerimiz bizleri çok gururlandırdı. Karate branşına yeni başlayan yaklaşık 35 sporcumuzun azimli ve hırslı çalışması ilerde başarılı sporcular olmalarını göstermektedir. Sadece Emre Sabay antrenörümüze ait yaklaşık 100 karate sporcusu bulunmaktadır. Gayretli ve disiplinli çalışmalarının meyvelerini yapılacak olan şampiyonalarda alacağımıza inanıyorum ve tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
Karate antrenörü Emre Sabay da, İl Müdürü Zeynel Akın’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve vermiş olduğu tüm desteklerden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE