İkizdere Kanalizasyon Hattına Kavuşuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, İncirliova’da sürdürülen çalışmalar çerçevesinde İkizdere Mahallesi kanalizasyon hattına kavuşturuyor.Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon...

İkizdere Kanalizasyon Hattına Kavuşuyor
banner230
Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, İncirliova’da sürdürülen çalışmalar çerçevesinde İkizdere Mahallesi kanalizasyon hattına kavuşturuyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde mahalle statüsü alan tüm köylerin alt yapı sorunlarını çözmeye devam ediyor. Devraldığı yarım kalan tüm projeleri tamamlıyor. ASKİ ekiplerince İncirliova’da sürdürülen çalışmalar çerçevesinde ise İkizdere Mahallesi kanalizasyon hattına kavuşacak.
ASKİ ekipleri İncirliova Anafartalar Caddesi’nde başlattığı 3 bin 500 metrelik hat İkizdere Mahallesi’nde son bulacak. Çalışmada 200 milimetrelik koruge boru kullanılacak. Yapılacak olan isale hattının yanı sıra şebeke ve parsel bacalarını da kapsayan tam kapsamlı bir çalışma ile 200’e yakın hane yıllardır beklediği alt yapıya sahip olacak.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273