Gazeteci Gelin Düğününde De Fotoğraf Makinesini Bırakmadı

Aydın’da bir yerel gazetede çalışan Hakan Tuğrul ve Gamze Korkmaz hayatlarını birleştirdi. Gazeteci gelin zaman zaman fotoğraf makinesini eline alarak davetlilerin fotoğraflarını çekti.Aydınlı Hatice ve Turgut Tuğrul’un oğulları Hakan...

Gazeteci Gelin Düğününde De Fotoğraf Makinesini Bırakmadı
banner230
Aydın’da bir yerel gazetede çalışan Hakan Tuğrul ve Gamze Korkmaz hayatlarını birleştirdi. Gazeteci gelin zaman zaman fotoğraf makinesini eline alarak davetlilerin fotoğraflarını çekti.
Aydınlı Hatice ve Turgut Tuğrul’un oğulları Hakan Tuğrul ile Denizlili Şefika ve İbrahim Korkmaz’ın kızları Gamze Korkmaz üniversitede başlayan aşklarını dünya evine girerek taçlandırdı. Üniversite eğitimlerinin ardından Aydın’a gelerek bir yerel gazetede muhabir olarak çalışmaya başlayan genç çift kısa sürede Aydın basınının sevilen isimlerinden oldu. Başarılı röportajlarıyla geçtiğimiz günlerde Aydın Gazeteciler Cemiyeti tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde yılın en iyi röportajı ödülünü alan genç gazeteci Korkmaz, düğünün de fotoğraf makinesini elinden bırakmadı.
"GAZETECİLİK BİR TUTKUDUR"
Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde zaman zaman eline fotoğraf makinesini alan Korkmaz davetlilerin fotoğraflarını çekti. Gazeteciliğin kendisi için vazgeçilmez bir meslek haline geldiğini ifade eden Korkmaz, "Fotoğraf makinesi ve kameraya dokunan bir daha bırakamıyor. İşimi severek yapıyorum ve bu meslek bende bir tutku haline geldi. Eşimle beni mutlu günümüzde yalnız bırakmayan davetlilerimizin fotoğraflarını çekmek benim için büyük bir zevkti" dedi.
YORUM EKLE