Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Üyesi Oldu

Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği(JKBB) üyesi oldu.Birliğin 2015 yılı Nisan ayı Olağan Toplantısı, JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında Bolu Abant’da gerçekleşirken, toplantıya JKBB...

Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Üyesi Oldu
banner230
Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği(JKBB) üyesi oldu.
Birliğin 2015 yılı Nisan ayı Olağan Toplantısı, JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında Bolu Abant’da gerçekleşirken, toplantıya JKBB üyesi belediyelerin başkanları, meclis üyeleri ve bazı bürokratlar katıldı. Bolu Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısına katılan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan,”Türkiye’nin en önemli jeotermal kaynaklarına sahip olan Aydın halkı adına Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin deneyim ve birikimlerinden faydalanmak için üye olduk” dedi.
“ HALKIMIZIN YARARLANABİLMESİ İÇİN GEREKENLERİ YAPACAĞIZ”
JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Efeler Belediyesi ve diğer yeni üye olan belediyelerin katılımıyla birliğin daha da güçleneceğini ve bu manada dayanışma içerisinde olunacağını ifade etti. Efeler Belediyesi’nin üyeliğinin kabul edildiği Genel Kurul da söz isteyerek konuşan Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Aydın Türkiye’nin en zengin Jeotermal kaynaklara sahip ilimizdir. Ancak Aydın halkımız bu zenginliklerden hiç faydalanamamaktadır. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin (JKBB) deneyimleri ve birikimlerinden yararlanarak, gerekli desteği almak istedik, birliğe üyeliğimiz bugün kabul edildi” ifadelerini kullandı.
Meclis toplantısının sonun da 2015 yılı Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısının Şanlıurfa’da gerçekleştirilmesine karar verildi.
YORUM EKLE