banner271

Didim’de Turisti Rahatsızlık Verene Aman Yok

Turizm sezonunun yaklaşması ile birlikte Didim’de hazırlıklar yoğunlaştı. Özellikle yerli ve yabancı turistlerin yoğun olduğu bölgeler 24 saat kameralarla denetlenecek. Didim Kaymakamı İskender Yönden, Didim’in göz bebeği olan Altınkum...

Didim’de Turisti Rahatsızlık Verene Aman Yok
banner230
Turizm sezonunun yaklaşması ile birlikte Didim’de hazırlıklar yoğunlaştı. Özellikle yerli ve yabancı turistlerin yoğun olduğu bölgeler 24 saat kameralarla denetlenecek. Didim Kaymakamı İskender Yönden, Didim’in göz bebeği olan Altınkum plajı ile Yalı Caddesinin bu yaz döneminde 30 ayrı kamerayla izleneceğini söyledi.
Didim’in göz bebeği olan Yalı Caddesi ile Altınkum plajı bu yıl asayiş ve güvenlik açısından 30 ayrı kamerayla izlenecek. Altınkum bölgesinde yeni yapılacak çalışmayla ilgili bilgiler veren Didim Kaymakamı İskender Yönden “Emniyet Müdürlüğümüz bu anlamda çalışma başlattı. Şu an İlçe genelinde 36 ayrı kamerayla ilçe kontrol ediliyor fakat bu yıl Yalı Caddesi ve Altınkum plajı Belediyemizin desteği ve Emniyet Müdürlüğünün çalışmasıyla o bölge 30 ayrı kamerayla izlenip kontrol edilecek. Bu noktadaki çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.”dedi.
Kaymakam Yönden çalışma yapılan Yalı Caddesinde yerleri harita üzerinden gazetecilere göstererek bilgiler aktardı.
YORUM EKLE