Büyükşehir Geleceğin Sanatçılarını Yetiştiriyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı yeni dönem yetenek sınavı kursları başlıyor. Sınav başvuruları 27 Temmuz-7 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacak.Sanatı ve sanatçıyı her zaman destekleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarının...

Büyükşehir Geleceğin Sanatçılarını Yetiştiriyor
banner230
Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı yeni dönem yetenek sınavı kursları başlıyor. Sınav başvuruları 27 Temmuz-7 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacak.
Sanatı ve sanatçıyı her zaman destekleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarının kayıtlarına geleceğin sanatçıları yoğun ilgi gösteriyor. Hazırlık kursları 10-21 Ağustos tarihinde, Yetenek sınavları ise 28 -29-30 Ağustos tarihinde yapılacak.
Türk Halk Oyunları ve Müzik Bölümü’nde sınava girmek isteyenlerin vatandaşların kayıtları Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezimizde gerçekleştirilecek. Yetenek Sınavları sonucunda Türk Halk Oyunları ve Müzik kategorilerinde 50 öğrenci eğitime başlayacak. Müzik kategorisinde isteyenler Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Şan bölümlerinden birini seçebilecek.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı eğitimleri 28 Eylül’de başlarken üç yıl sürecek eğitimler sonunda eğitimini başarıyla tamamlayanlar başarı sertifikası almaya hak kazanacak.
YORUM EKLE