Başkan Alıcık, İş Yeri Açanları Yalnız Bırakmıyor

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Mahallesinde 24 saat hizmet verecek olan yemek salonunun açılışını yaptı.Açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İşadamı Kuvvet Erim, İsabeyli Mahallesi Muhtarı Birkan...

Aydın 15.04.2015, 14:39
Başkan Alıcık, İş Yeri Açanları Yalnız Bırakmıyor
banner230
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Mahallesinde 24 saat hizmet verecek olan yemek salonunun açılışını yaptı.
Açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İşadamı Kuvvet Erim, İsabeyli Mahallesi Muhtarı Birkan Çelik, işletme sahibi yakınları ve davetliler katıldı. Nazilli İsabeyli Mahallesinde hizmete giren Alimin Yeri 1 Yemek Salonu isimli işyerinin açılış kurdelesini Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık kesti. Düzenlenen açılış töreninde Nazilli’de istihdam sağlayan işyeri sahiplerine her zaman destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Bukre Gamze Hırka’ya işyerlerinin hayırlı olmasını diledi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık “ALİMİN Yeri 1 Yemek Salonu sahibi Bukre Gamze Hırka’ya iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Kendileri güvenilirliği ve çalışkanlıkları ile birçok kişiye örnek olmuştur. Açtıkları bu iş yeri sayesinde bizim önemle üzerinde durduğumuz aş ve iş derdine de çare olacaklardır. İş yerinde çalıştıracağı kişilere meslek sahibi olmasını sağlayarak katkıda bulunacakları gibi bu yemek salonunda sundukları çeşitlilik ile birçok kişiye hizmet verecekler. Bu tür iş yerlerinin açılmasına her zaman destek veriyoruz. Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çalıştırdıkları insanlar ile ekonomiye katkı sağlayacakları için de ayrıca teşekkür ediyorum. Allah bol kazançlar ve hayırlı işler versin” dedi.
Alimin Yeri 1 Solununda 24 saat hizmet vereceklerini kahvaltı dahil ızgara, pide, lahmacun ve meze çeşitleri ile halka en iyi hizmeti sunacaklarını belirten Bukre Gamze Hırka özellikle İsabeyli Mahallesinde üniversite öğrencilerine hitab edeceklerini söyledi. Okunan duanın ardından, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İşyeri sahibi Gamze Hırka, İşadamı Kuvvet Erim, İsabeyli Mahallesi Muhtarı Birkan Çelik ile birlikte açılış kurdelesini kesti. Açılış sonrası iş yerini gezen davetlilere, kuru pasta ve meyve suyu ikram edildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@