Aydınspor 1923, Fırsatları Tepti

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından Aydınspor 1923, Sezon Başından Bu Yana Şampiyonluk Ve Paly-off Yolunda Birçok Fırsatı Değerlendiremedi.

Aydınspor 1923, Fırsatları Tepti
banner230
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923, sezon başından bu yana şampiyonluk ve paly-off yolunda birçok fırsatı değerlendiremedi.
Aydınspor 1923, ligin 34. haftasında kendi evinde oynayacağı ve 6 puan değerinde olan Karagümrük maçına odaklanmaya çalışıyor. Haftayı bay olarak geçiren ve oynamadan maç kaybetmiş pozisyonuna düşen siyah beyazlı ekipte rakiplerin haftayı puan alarak kapatması planları bozdu. Son tablo ile kalan 3 maçını kazanmak zorunda olan Aydınspor 1923, zorlu bir süreçten geçmeye hazırlanırken aynı zamanda takımda play-off oynamanın hesapları da inceden inceye yapılıyor. Sezon başından beri şampiyonluk ve play-off yolunda birçok fırsatlar yakaladığı gibi son haftalarda bu fırsatları ayağının tersiyle iten siyah beyazlı ekip beklenenleri veremeyince camiayı ve taraftarı hayal kırıklığına uğrattı. Geride kalan haftalarda liderle arasındaki puan farkını 3’e kadar düşüren Aydınspor 1923, 1461 Trabzon maçından bu yana bir düşüşe geçerek şampiyonluk ve play-off’tan bir bir uzaklaştı. Son 7 haftada sadece bir galibiyet alabilen Aydınspor 1923, adeta çöküşe geçerek şampiyonluktan başlayan bütün umutları birer birer tüketerek play-off şansını da son üç haftaya bıraktı.
YORUM EKLE