Aydın’da Turizm Haftası Etkinlikleri

Aydın’da 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek Turizm Haftası etkinlikleri başladı.Her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri bu yıl da Aydın Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması,...

Aydın’da Turizm Haftası Etkinlikleri
banner230
Aydın’da 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek Turizm Haftası etkinlikleri başladı.
Her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri bu yıl da Aydın Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı Atatürk Anıtı önündeki etkinliğin ardından İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Nusret Demre başkanlığında heyet Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.
Vali Ayyıldız konuşmasında, Aydın’ın insanlık tarihi kadar eski bir şehir olduğuna dikkat çekerek, “Aydın başlı başına her gününü her saatini turizm haftası olarak yaşayan bir şehir. Bu hafta nedeniyle biraz daha farkındalık oluşturmak, var olan turizm hareketlerine yeni çeşitlilik katarak daha etkin hale getirmeyi amaçlıyoruz. Aydın hem jeotermal, hem deniz ve doğasıyla hem de tarihi ve kültürel yapısıyla 12 ay turizmle haşır neşir olan bir şehir” diyerek, turizm haftasını kutladı.
YORUM EKLE