Aydın Ülkü Ocakları’ndan Suriye Türkmenlerine Yardım

Aydın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Suriyeli Türkmenlere ulaştırılmak üzere hazırlanan malzeme dolu kamyon yola çıktı.Yardım kampanyası çerçevesinde Aydın Ülkü Ocakları tarafından toplanan yardımlar ihtiyaç sahiplerine...

Aydın Ülkü Ocakları’ndan Suriye Türkmenlerine Yardım
banner230
Aydın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Suriyeli Türkmenlere ulaştırılmak üzere hazırlanan malzeme dolu kamyon yola çıktı.
Yardım kampanyası çerçevesinde Aydın Ülkü Ocakları tarafından toplanan yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. Konu ile ilgi bir açıklama yapan Aydın Ülkü Ocakları Başkanı M. Mustafa Karaca, "Muğla ve Aydın Ülkü Ocakları tarafından toplanan yardımı göndermiş bulunuyoruz. Karaca, soydaşlarımıza destek olmak, kardeşlerimizin derdiyle dertlenip sevinciyle sevinmek bizim asli görevimizdir. Ülkü Ocakları, Türk dünyasının tüm bölgelerini yakından takip etmeye ve Dünya Türklüğü’nün sesi olmaya, yurt içindeki ve yurt dışındaki ihtiyaç sahibi soydaşlarımıza yönelik yardımlara devam edecektir. Yardımların bizzat Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey tarafından her türlü tehlike göze alınarak hem Suriye’deki hem de Irak’taki soydaşlarımıza götürülüyor. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey eşine az rastlanır bir cesaret ve fedakarlık örneği sergilemektedir. Bu cesaret ve fedakârlık bizlere hem güç ve çalışma azmi vermektedir" diye konuştu.
Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Karaca, kampanyaya destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE