Aydın Ticaret Odası İlkokulu Başarıya Doymuyor

Aydın Ticeret Odası İlkokulu öğrencileri okullar arası düzenlenen satranç,tenis ve artistik jimnastik turnuvalarında madalya alarak okullarını en iyi şekilde temsil etti.Aydın Gençlik Hizmetleri tarafından ilkokullar arasında organize edilen...

Aydın Ticaret Odası İlkokulu Başarıya Doymuyor
banner230
Aydın Ticeret Odası İlkokulu öğrencileri okullar arası düzenlenen satranç,tenis ve artistik jimnastik turnuvalarında madalya alarak okullarını en iyi şekilde temsil etti.
Aydın Gençlik Hizmetleri tarafından ilkokullar arasında organize edilen satranç, tenis ve artistik jimnastik turnuvalarında Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğrencileri kazandıkları dereceler ile madalya almaya hak kazandı. Aldıkları madalyalar ile okullarını en iyi şekilde temsil eden öğrenciler Aydın Ticaret Odası İlkokulu’nun ismini başarı listesine yazdırmayı başardı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan yarışmalar sonucu Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğrencilerinden, 2/C sınıfından Nisa Nur Taş Artistik Jimnastik yarışmasında 2’nci, 1/A sınıfı öğrencilerinden Yalın Koçuk Tenis kort yarışmasında 1’inci, 4/C sınıfından Gülbin Başak Duru da 2’nci olarak madalya aldı ve Aydın Ticaret Odası İlkokulu’nu zirveye çıkardı.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273